+421 2 40 20 80 20 / info@takacs.sk

Domov · Agropotreby · Záhradnícke potreby · Vodný program

SUBSTRÁTY
KÔRA

VODNÝ PROGRAM

Záhradné hadice, studničky a umývadlá, osviežujúce sety, rýchlospojky a postrekovače.

Záhradné hadice

Záhradné hadice od výrobcu Fitt sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zaručovali maximálnu úroveň výkonu z hľadiska životnosti, ľahkého použitia, kompaktnosti a vzhľadu. Skúsenosti a najpokrokovejšie technologické inovácie v službách novej zodpovednosti voči životnému prostrediu a ľuďom.

NTS – Originálna a moderná záhradná hadica s atraktívnou modrou farbou.

ŠTRUKTÚRA: hadica má 6 vrstiev – svetlomodrá vnútorná duša, čierna vrstva proti riasam, svetlo modrá vrstva, vystuženie sieťou NTS, priehľadný vonkajší obal, fólia SKY TECH so špeciálnym zložením, ktoré zabraňuje starnutiu a dáva hadici špeciálny saténový povrch. Mriežka NTS zabraňuje zalamovaniu a krúteniu hadice. Zároveň zaisťuje značnú poddajnosť a zaručuje konštantný prietok vody. Technológia SKY TECH zvyšuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu a robí hadicu mimoriadne hladkou s jednoduchou manipuláciou.

Studničky a umývadlá

Liatinové studničky a umývadlá vo farbe antický bronz, zlato, striebro a v čiernom prevedení.

Osviežujúce sety

Vodná hmla na osvieženie vzduchu v letných mesiacoch. Ochladí a osvieži vzduch na vašej terase, či v altánku až o 10 °C. Tento osviežovač vzduchu pracuje na princípe vytvorenia jemnej vodnej hmly, ktorá sa vytvorí pomocou piatich trysiek. Na prichytenie osviežovača k stanu alebo k altánku, slúžia upínacie prvky, ktoré sú súčasťou balenia.

Rýchlospojky a postrekovače

Rýchlospojky slúžia na rýchle a spoľahlivé spojenie bez nutnosti skrutkovania, uľahčujú prácu vďaka rýchlejšiemu a bezpečnejšiemu spojeniu zvlášť v obmedzených priestoroch. Rýchlospojky sa dodávajú v rôznych vyhotoveniach, od ½“ po 1″ priemer hadíc. Postrekovacie pištole sú jednoduché s jedným vodným lúčom, pištole s viacerými funkciami postrekovania. Sú dostupné v plastovom prevedení alebo celokovové.

V PONUKE NÁJDETE:

WL rýchlospojka

na hadicu 3/4”

WL-EN55M vodná pištol

5-funkčná SMOOTH CONTROL

Okrasná studňa PISA

50 kg

Osviežujúci set

7+1 s tryskami