+421 2 40 20 80 20 / info@takacs.sk

Domov · Agropotreby · Hnojivá a osivá · Trávnikové hnojivá

SUBSTRÁTY
KÔRA

TRÁVNIKOVÉ HNOJIVÁ

OBAĽOVANÉ HNOJIVÁ
(riadené uvoľňovanie)

Profesionálne hnojivá s dlhodobým pôsobením od renomovanej značky ICL.

Landscapper Pro

Výsledkom použitia hnojív Landscaper Pro s pomalým a riadením uvoľňovaním živín je menšie plytvanie, menšie straty a zároveň zdravšie trávniky. Jednotlivé živiny obaľované v „PACE“ obale (všetky živiny sú v jednom obale).

Sportmaster CRF mini

Je to produktový rad hnojív s jemnou granuláciou, ktorý obsahuje ideálnu kombináciu obaľovaného a neobaľovaného dusíka. Vďaka kombinácií konvenčnej a obaľovanej technológie sa dusík uvoľňuje v oddelených intervaloch. Technológia Poly – S zabezpečuje pravidelný rast bez výkyvov a neobaľovaný materiál, rýchle oživenie trávnika.

ProTurf

Zloženie hnojiva Proturf zabezpečuje silnú počiatočnú reakciu, po ktorej nasleduje 2 – 3 mesačné uvoľňovanie živín s Poly – S technológiou. Tieto hnojivá rovnako obsahujú kryštalický polyhalit – nové zmesové hnojivo obsahujúce v jednej granuli štyri makroživiny (K, MgO, CaO a S).

HNOJIVÁ S PREDĹŽENÝM UVOĽŇOVANÍM DUSÍKA

Profesionálne NPK hnojivá s inhibítorom nitrifikácie.

Spomalením procesu nitrifikácie dochádza k zníženiu strát nitrátového dusíku vyplavovaním. To umožňuje skorší termín aplikácie a redukciu celkovej aplikačnej dávky. Doba účinnosti inhibítoru nitrifikácie sa pohybuje v rozpätí 6 – 10 týždňov a závisí od ostatných vonkajších faktorov (teplota, klimatické podmienky, pôdne podmienky). Hlavným predstaviteľom týchto hnojív je rada Compo.

KONVENČNÉ

Kombinované NPK hnojivá pre trávniky s pôsobením 3 – 4 týždne. Použitie pre rekreačné trávniky s nižším zaťažením.
Expert trávníček, Travstar

V PONUKE NÁJDETE:

Maintenance

25+05+12/2-3M

ProTurf

12+05+20+2CaO+2MgO/2M

Sportmaster High N

24-5-11

NovaTec N-Max

24-5-5+2MgO+TE/1,5 M