O spoločnosti

TTAKÁCS obchodná spoločnosťFirma pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. Po transformácii firmy na spoločnosť s ručením obmedzeným sa v roku 2004 vyprofilovala na veľkoobchodnú spoločnosť vo vlastníctve zakladateľa.

Zaoberáme sa predajom širokého sortimentu produktov využívaných v záhradnej architektúre a v krajinnej tvorbe. Našimi partnermi sú obchodné firmy a profesionáli zaoberajúci sa predajom, realizáciou závlah, záhrad, okrasných aj kúpacích jazierok, parkov a športovísk, montážou čerpacej techniky a taktiež pestovatelia a škôlkari.

Firma zastupuje viaceré renomované firmy zo zahraničia. V širokej ponuke produktov naši zákazníci môžu nájsť výrobky európskych a amerických výrobcov ako aj kvalitné, cenovo dostupne alternatívy od výrobcov z Ázie. Výberu dodávateľov firma venuje vysokú prioritu s cieľom poskytovať zákazníkom praxou overené výrobky. V našom servisnom stredisku poskytujeme záručný a po-záručný servis.


 

Sortimentovo ponúkame tovar rozdelený do nasledovných segmentov:

  • Agropotreby – kôra, široká škála substrátov a hnojív, rôzne druhy textílií (tieniace, netkané, agrotextílie, geotextílie), záhradný a vodný program, kvetináče a hrantíky, trávnikové osivá a pod.
  • Automatické závlahové systémy – HUNTER, TORO, K-RAIN, RAIN BIRD a príslušenstvo – hadice, tvarovky, šachty, ventily
  • Bazénové technológie – fólie, čerpadlá, filtre, UV lampy, úprava vody, vysávače, bazénová chémia, doplnky
  • Dekoračné kamene a doplnky – rôzne druhy opracovaných aj prírodných kameňov a štrkov z rôznych končín sveta, dlažby a remienky, šľapáky, murovacie kamene, záhradné dekoračné sedenia z kameňa, z dreva a podobne.
  • Jazierkové technológie – fólie, čerpadlá, filtre, UV lampy, biologické a mechanické filtrácie a príslušenstvo
  • Čerpacia technika – ponorné, samonasávacie a obehové čerpadlá, vodárničky, doplnkové inteligentné ovládanie a príslušenstvo.
  • Záručný a pozáručný servis čerpacej a závlahovej techniky.
  • Záhradné osvetlenie – 12V, stĺpikové, bodové, nástenné, vstavané. Senzory: pohybové, sveteľné a súmračné senzory, transformátory,  náhradné lampy LED, kabeláž, príslušenstvo.

Neodmysliteľnou súčasťou sú pravidelné školenia v našom školiacom stredisku a projekčná, odborno – poradenská a servisná činnosť. Ak ste realizátor alebo firma, ktorá ponúka služby realizácie záhrad alebo závlah, či bazénov, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kolektív spoločnosti T-Takács, s.r.o.

 

Potrebujete viac informácií?
Navštívte našu predajňu alebo nás kontaktujte  KONTAKT