+421 2 40 20 80 20 / info@takacs.sk

AGROPOTREBY

PRÍSLUŠENSTVO
K TRÁVNIKOM

Domov · Agropotreby · Príslušenstvo k trávnikom

MALOOBCHODNÝ PREDAJ
LEN V SOBOTU

ICL aplikátory

Aplikátory od spoločnosti ICL sú odolné, ľahko sa používajú a ponúkajú trávnikárom to najlepšie pre účinnú aplikáciu hnojív. Spoločnosť ICL ponúka kompletný sortiment rotačných, štrbinových aj ručných aplikátorov. ICL aplikátory sú navrhnuté tak, aby zaistili s použitím vysoko kvalitných produktov ICL vynikajúce výsledky.

Krtko pletivo

Je utkaná z polypropylénových vlákien s vysokou životnosťouv hustotách 100 a 130g/m2. Majú využitie hlavne v ovocnom a okrasnom škôlkarstve, pri zakladaní pestovateľských, predajných plôch, chodníkov a ako separačná vrstva v drenáži, ale aj ako mulčovací materiál v okrasných záhonoch.

Polynet

Pletivo Polynet 401 R je vyrábané z vysoko odolného polyetylénu, ktorý je odolný voči vplyvom počasia a zároveň zdravotne nezávadný. Poskytuje ochranu proti narúšaniu trávnej mačiny vplyvom pôdneho edafónu na plochách ako sú futbalové, golfové ihriská alebo záhrady, zároveň zvyšuje stabilitu trávnej mačiny proti mechanickej záťaži.

Príchytka na pletivo

Plastové čierne kotviace kolíky na upevnenie a uchytenie sietí, netkaných a tkaných mulčovacích textílií, rohoží na zatrávnených plochách, záhonoch a strmých svahoch.

Záhradná lišta

Je ľahká, ľubovoľne tvarovateľná lišta čiernej farby, ktorej použitie si nevyžaduje výkopové práce. Je vhodná nielen ako obrubník, ale aj ako prostriedok na oddelenie útvarov v trávnatých plochách z iných materiálov, ako napríklad štrk alebo kôra. Uplatnenie si nájde aj pri pokladaní zámkovej dlažby. Lišta umožňuje tvarovanie dlažby do oblúkov, kruhov bez pracného rezania betónových obrubníkov s omnoho lepším estetickým výsledkom. Veľmi dobré uplatnenie nachádza aj pri kladení betónovej dlažby, terasových dlažieb alebo prírodných kociek. Lištu môžete využiť aj ako dilatačnú lištu do betónu, na zarovnanie betónových plôch či ako konštrukčnú lištu. Kotvenie sa realizuje pomocou plastových klincov.

V PONUKE NÁJDETE:

Pletivo pod trávnik

1x200m

EKO-BRIM lišta

50 mm

Záhradný obrubník nízky

45 mm

Plastový klinec EKO-BRIM

24 cm