+421 2 40 20 80 20 / info@takacs.sk

Domov · O nás

SME VEĽKOOBCHOD

Dôležitá počiatočná informácia na úvod je, že spoločnosť T-TAKÁCS, s.r.o. je predovšetkým veľkoobchod. To znamená, že predávame len registrovaným firmám, ktoré sa zaoberajú montážou závlah, realizáciou záhrad, bazénov alebo sú obchodníkmi.

Ako sa u nás zaregistrovať a nakúpiť, nájdete v našich obchodných podmienkach.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. Po transformácii firmy na spoločnosť s ručením obmedzeným sa v roku 2004 vyprofilovala na veľkoobchodnú spoločnosť vo vlastníctve zakladateľa.

Zaoberáme sa predajom širokého sortimentu produktov využívaných v záhradnej architektúre a v krajinnej tvorbe. Našimi partnermi sú obchodné firmy a profesionáli zaoberajúci sa predajom, realizáciou závlah, záhrad, okrasných aj kúpacích jazierok, parkov a športovísk, montážou bazénovej a čerpacej techniky a taktiež pestovatelia a škôlkari.

Firma zastupuje viaceré renomované firmy zo zahraničia. V širokej ponuke produktov naši zákazníci môžu nájsť výrobky európskych a amerických výrobcov ako aj kvalitné, cenovo dostupne alternatívy od výrobcov z Ázie. Výberu dodávateľov firma venuje vysokú prioritu s cieľom poskytovať zákazníkom praxou overené výrobky. V našom servisnom stredisku poskytujeme záručný a po-záručný servis. Neodmysliteľnou súčasťou sú pravidelné školenia v našom školiacom stredisku a projekčná, odborno – poradenská a servisná činnosť. Ak ste realizátor alebo firma, ktorá ponúka služby realizácie záhrad alebo závlah, či bazénov, neváhajte nás kontaktovať.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kolektív spoločnosti T-Takács, s.r.o.