+421 2 40 20 80 20 / info@takacs.sk

Domov · Závlahy · Zákaznícka zóna · Naši dodávatelia

AUTOMATICKÝ
ZÁVLAHOVÝ SYSTÉM

Naši dodávatelia

Registrovaným partnerom vieme poskytnúť materiál pre komplexnú výstavbu automatického závlahového systému.

Naša spoločnosť T-TAKÁCS s.r.o. dlhodobo ponúka produkty renomovaných svetových výrobcov závlahových systémov ako Hunter, Rain Bird, Toro, K-RAIN ako aj ďalšie značky ako sú Perrot, RAIN, Netafim, Sime, Teco a Azud.

Realizačný projekt nemusí byť postavený iba na jednej značke. Sortiment komponentov uvedených značiek je možné vo väčšine vzájomne kombinovať. Kvalita komponentov je viac-menej vyrovnaná, sú iba malé rozdiely v ponúkanom sortimente a cenové rozdiely sú nepatrné. Zároveň Vám vieme ponúknuť široký sortiment doplnkového materiálu pre komplexnú montáž závlahových systémov.

Nasledujúcimi riadkami Vám chceme ponúknuť stručný prehľad histórie a charakteristiku najznámejších a najpredávanejších svetových výrobcov závlahových systémov.

hunter-logo

Hunter Industries je rodinnou, vo svete známou spoločnosťou, ktorá poskytuje vysoko kvalitné a profesionálne riešenia pre zavlažovacie systémy. Sortiment produktov je viditeľný v malých aj veľkých súkromných záhradách, verejných parkových úpravách ako aj na futbalových štadiónoch a iných športových plochách. Spoločnosť Hunter Industries bola založená v San Marcos v Kalifornii v roku 1981 Edwinom “Ed” Hunterom s pomocou jeho synov a dcéry. V roku 1983, ešte ako neznáma spoločnosť, sa vo svete preslávila predstavením postrekovača PGP s prevodovým rotorom. Úspech tohto produktu zabezpečil značke Hunter rýchly rast a meno ako uznávaného výrobcu zavlažovacích zariadení.

V roku 1994 Hunter ponúka vo svojom katalógu produktov rotačné postrekovače pre krátke a dlhé vzdialenosti, sprejové postrekovače, elektromagnetické ventily a ich regulátory. V priebehu 90-tych rokov a vstupom do nového milénia sa Hunter stal svetovým lídrom na trhu v oblasti komponentov zavlažovacích systémov pre rezidenčné plochy a golfové ihriská.

Neskôr, pod novým vedením spoločnosti sa v produktovej rade objavujú nové produkty ako MP Rotátory známe úsporou vody, elektromagnetické ventily s tlakovou odolnosťou 15bar, modulárne riadiace jednotky I-Core a veľmi populárne rezidenčné riadiace jednotky X-Core. V súčasnosti spoločnosť ponúka novú produktovú radu tzv. WiFi riadiacich jednotiek s možnosťou profesionálneho riadenia závlahy cez aplikáciu app Hydrawise.

Okrem rezidenčných zavlažovacích komponentov spoločnosť Hunter nedávno zvýšila investície do línie produktov Hunter Golf. Taktiež získala inovatívnu značku vonkajšieho záhradného osvetlenia FX Luminaire a investície vkladá do značky Senninger – líder v závlahách v agro segmente.

toro-logo

Toro Company sa považuje za jedného z popredných svetových výrobcov kosačiek na trávu, univerzálnu techniku pre zemné práce, snehových fréz a zavlažovacích systémov.

Vznik spoločnosti Toro sa datuje v rokoch 1914, avšak v tomto období a nasledujúce roky sa spoločnosť venuje výlučne výrobe traktorov a technike určenej na údržbu a starostlivosť o golfové ihriská, či iné verejné a športové plochy. História spoločnosti Toro Company v sektore zavlažovacích systémoch sa začala v roku 1962 odkúpením spoločnosti Moist O’Matic. Sídlo podniku Toro na zavlažovanie je v Riverside v Kalifornii.

Spoločnosť Toro bola priekopníkom v presadzovaní plastových systémov a plastových golfových postrekovačov na ihriskách a nahradením zaužívaných mosadzných či kovovým systémov. Tak sa následne Toro stalo “najpoužívanejším automatickým zariadením na zavlažovanie golfového ihriska”. Svoju pozíciu rastúcej spoločnosti v sortimente pre rezidenčné závlahové systémy získala inovatívnym riešením sprejovej trysky Precision™, ktorá je známasvojou technológiou na úsporu vody. V súčasnosti dokáže zaujať svojich zákazníkov inovatívnymi riadiacimi jednotkami s možnosťou WiFi pripojenia.

rain-bird-logo

Rain Bird Corporation je americká súkromná spoločnosť založená v roku 1933 počas poľnohospodárskeho boomu v Kalifornii. Rain Bird patril od začiatku k popredným svetovým výrobcom, ktorý ponúkal najširší sortiment zavlažovacích produktov pre farmy, golfové ihriská, športové plochy a domácnosti vo viac ako 130 krajinách sveta. Rain Bird vlastní mnoho patentov a v súčasnosti ponúka viac ako 4000 produktov na zavlažovanie a úsporu vody. Spoločnosť Rain Bird sa zaviazala k inteligentnému využívaniu vody a pracuje na inovatívnych technických riešeniach zavlažovania.

Líder medzi závlahovými značkami sa nikdy nespoliehal na úspech predaja produktov s nízkymi cenami. Produkty Rain Bird sú známe svojou vysokou kvalitou používaných materiálov, precíznym spracovaním produktov a dlhou životnosťou. V sortimente produktov Rain Bird nájdete kvalitné sprejové trysky rady HE-VAN ako aj rotačné lúčové trysky R-VAN. Osvedčené a žiadané sú rotačné postrekovače, elektromagnetické ventily, ako aj riadiace jednotky s inovatívnymi funkciami.

Kvalitu a spoľahlivosť nájdete taktiež aj v sortimente kvapkových hadíc, ktoré sú využívané v súkromnom a aj verejnom sektore.

k-rain-logo@2x

Značka K-RAIN je stredne veľká spoločnosť so sídlom vo West Palm Beach na Floride. Zakladateľom spoločnosti K-Rain Manufacturing Corporation je Carl Kah a spoločnosť má už vyše 40-ročné skúsenosti.

K-Rain je jedným z popredných svetových výrobcov rotačných postrekovačov poháňaných ozubenými kolesami, sprejových postrekovačov, spoľahlivých elektromagnetických ventilov pre komerčné a rezidenčné zavlažovacie systémy. Spoločnosť vlastní viac ako 100 patentov rôznych technických riešení v zavlažovacom priemysle a záujem o nich majú aj veľké konkurenčné značky. Z tohto dôvodu sa môžete stretnúť na trhu s postrekovačmi s identickým dizajnom a technickými parametrami ako ponúka a vlastní K-RAIN.

Stratégiou spoločnosti je ponúkať vysokú kvalitu za dostupné ceny a to nielen na americkom trhu, ale aj v Európe.