+421 2 40 20 80 20 / info@takacs.sk

KAMENE

Domov · Kamene

MALOOBCHODNÝ PREDAJ
LEN V SOBOTU

Drte

Overené materiály používané v záhradníctve, stavebníctve, poľnohospodárstve. Využijete ich pri realizáciách prvkov ako sú chodníky, príjazdové cesty, záhony, mulčovanie, zlepšovanie pôdnych vlastností a mnoho iného…

Okruhliaky

Atraktívny prírodný dekoračný prvok v záhrade. Široká ponuka rôznej farebnosti a veľkosti uspokojí aj náročného zákazníka. Kamenné okruhliaky nájdu uplatnenie hlavne pri tvorbe záhonov, skaliek, jazierok, ale aj ako výplň plochých striech a odkvapových chodníkov.

Skalky

Kusové lámané alebo omieľané kamene rôznych farieb a veľkostí z rozličných miest sveta, pomocou ktorých dokážete vytvoriť skalky, jazierka, potoky, suché múriky, kamenné ploty a ďalšie dekoratívne prvky.

Šľapáky

Prírodné nášľapné kamene rozmanitých farieb, pravidelných aj nepravidelných tvarov väčších rozmerov. Využijete ich pri tvorbe chodníkov, ciest, schodov a kaskád v záhradách, parkoch alebo pri tvorbe jazierok.

Dlažba

Dlažba z prírodného kameňa je nadčasová. Formátovaná, nepravidelná alebo ako dlažobné kocky. Vyrobená z tradičných materiálov vápenec, travertín, andezit, bridlica, žula, čadič ponúkne okrem funkčnosti a odolnosti aj neopakovateľný dizajn, ktorý skrášli okolie domou, záhrady, nádvoria a iných priestranstiev.

Obklady a remienky

Kamenné remienky, obkladové kamene alebo tenké, ohybné kamenné dyhy určené pre použitie v exteriéri aj interiéri. Sú vhodné pre obloženie fasád, plotov, krbov, stien.

Solitéry

Solitérne kamene alebo monolity sú neopakovateľným prvkom v záhradách ,parkoch a iných priestoroch krajiny. Ich rôznorodosť umožňuje použitie v modernej aj klasickej tvorbe.

V PONUKE NÁJDETE:

Thassos biely omieľaný mramor

2-4 cm/Big Bag/1500 kg

Granite/omieľaný

2-4cm / 25kg vrece

Kameň Tufový Ryolit skala

10-30cm / Kôš / 800kg

Šlapáky Desert Black/čadič

40-60 x 35-40 x 3-4 cm